Iš naujo atrask outdoor'ą su Hiatus Rodyti visus
  • Kaip pasirinkti slidinėjimo akinius? Į kokias detales atkreipti dėmesį? – natūralūs klausimai tiems, kuriems slidinėjimo malonumas kalnuose vis dar nepatirtas. Na, nes pakaks vieno karto tam, kad įsitikintumėte apsaugos akims būtinumu. Paruošėme trumpą instruktažą tiems, kurie ieško naujų slidinėjimo akinių!

  • Kai kas labai labai naudingo ir praktiško! Kaip pasiruošti žiemos pramogoms, kad jaustumėtės itin komfortiškai ir mėgautumėtės akimirka?

  • Jeigu vyktų rinkimai, kurio metų laiko įvaizdis arčiausiai “esu murzinas, šlapias ir vėjuotas”, neabejotinas nugalėtojas būtų Ruduo.

  • Pradėjus aktyviai veiklai lauke skirtos aprangos paieškai, vienas iš pirmųjų terminų, su kuriuo susiduriame: neperšlampama (angl. „waterproof“). Šį terminą atrandame ir ieškodami striukės žygiams, ir kelnių ar pirštinių slidinėjimui, ir skrybėlės festivaliui ( J ) ar avalynės kalnams. Šiek tiek keista, kai sužinome, jog po šiuo terminu gali slypėti kiek skirtingos savybės. Na, gal ne tiek savybės, kiek apsaugos galimybės.

Product added to compare.