„Super.Natural“ yra prekinis ženklas tiems, kuriems balansas gyvenime yra svarbiau nei griežtas ir vienareikšmiškas pasirinkimas tarp “arba/arba”.  Klausiate: ką tai reiškia?

Merino made better– tai yra šveicariškas „Super.Natural“ pažadas, už kurio slepiasi puiki patirtis: natūralumo ir techniškumo dermė, klasikinis, į detales orientuotas rūbų dizainas, materializuotas su merino vilnos ir poliesterio pluoštų deriniu.

Visų pirma, verta išsklaidyti mitus apie tą keistą ir nenuspėjamą pluoštą – vilną. Dėvėdami šio prekinio ženklo produktus pajausite, kad vilna nelygu vilnai. Paprasta vilna neretai dirgina odą, lėtai džiūsta, reikalauja didesnės priežiūros. Kitaip yra su plonavilnių avių (merinosų) arba paprastai vadinama merino vilna – jos aukšta kokybė reiškia tai, kad ji nedirgina odos, užtikrina termoreguliaciją, suteikia natūralią antibakterinę apsaugą, kartu išliekantį gaivumo jausmą bei suteikia natūralią apsaugą nuo UV. Turėdamas tokį pagrindą „Super.Natural“ prekinis ženklas žengia dar toliau: jis šį puikų merino vilnos pluoštą papildo ypač aukštu funkcionalumo laipsniu pasižyminčiu poliesteriu ir susitikę du skirtingi pasauliai sukuria nuostabią sąjungą.

Tiek, kiek įvairus gali būti aktyvus gyvenimo būdas, toks pats įvairus yra ir „Super.Natural“ produktų pritaikymo būdas. Svarbu paminėti, kad merino vilna pasižymi ypač geru, net tris kartus už savo svorį didesnio drėgmės kiekiu sugėrimu, o poliesteris paspartina tos drėgmės išgarinimą. Būtent todėl, unikali dviejų pluoštų savybių dermė labiausiai yra įvertinama aktyviai leidžiant laiką, keliaujant bei, žinoma, kasdien.

Product added to compare.