Visa SIGG prekinio ženklo ir jų gertuvių istorija prasideda 1908m: Ferdinand Sigg, darbo su metalu ekspertas, grįžęs po mokslų ir kelionių, kartu su draugu Xaver Küng nusprendė įkurti savo aliuminio gaminių dirbtuves Bylyje, Šveicarijoje. Draugus vienijo meilė metalams ir gilus įsitikinimas, jog aliuminis – ateities pluoštas.

Iš pradžių, SIGG prekinis ženklas siūlė platų namų apyvokos aliuminio dirbinių pasirinkimą: keptuves, puodus, puodelius bei stalo įrankius. Šalia šių produktų pasirodė ir aliuminiai vandens buteliukai. Pastarieji, beje, kaip šalutinis produktas, kuris į gamybą buvo įtrauktas dėl ne menkų aliuminio atliekų gaminant keptuves ir puodus. Taip SIGG ne tik išnaudojo turimus resursus efektyviau, tačiau ir parodė svarų atsakingumo pavyzdį kitiems gamintojams.

Tas pats buteliukas, kilęs iš aliuminio „atliekų“, po daugiau nei 30 metų tobulinimo triumfavo. “Original Swiss Bottle” modelis puikiai įprasmino visa SIGG darbą ir rezultatus gertuvių pasaulyje. Prestižinis Niujorko Modernaus Meno Muziejus (angl. “Museum of Moder Art”) SIGG produktą apdovanojo aukščiausio lygio įvertinimu: ekspozicija be pabaigos termino.

Nuo dešimto praeito amžiaus dešimtmečio SIGG prekinis ženklas persiorientavo į gertuvių gamybą bei tapo aktyviu įvairiausių sporto renginių rėmėju, pavyzdžiui: “Air & Style Contest”, “Quiksilver Roxy Jam” ar “Mountainbike Worldcup”. Kurdami specialius buteliukus ir gertuves sporto komandoms SIGG užsitarnavo žinomumą, o specialių leidimų gertuvės tapo itin vertingos.

Pagrindiniai šio prekinio ženklo atributai ir vertybės: ilgaamžiškumas, patvarumas, aplinkosaugiškumas ir saugumas. Būtent šios savybės ir sužavėjo visus aktyvaus laisvalaikio mėgėjus. Tačiau ties žygeivių bei alpinistų pamėgtais produktais SIGG neapsiriboja. Neseniai buvo pristatyta ir funkcionali, tačiau itin patraukli akiai kolekcija, kurios pagrindiniame taikinyje – ne tik aktyvus laisvalaikis, tačiau kasdienybės dalys.

Medžiagos, iš kurių gaminamos gertuvės ar gertuvių dalys – atitinka aukščiausių standartų ir testavimų keliamus reikalavimus. Negana to, SIGG ir savo ruožtu nuolat užsakinėja įvairiausius patikrinimus. Dėl visų šių papildomo saugumo ir kokybės užtikrinimo veiksnių naujos SIGG gertuvės „gimimas“ gali trukti ir pusantrų metų! 

Šiuo metu, SIGG prekinį ženklą galima rasti daugiau nei 50-yje pasaulio šalių. Tai parodo šio prekinio ženklo sukauptą patirtį ir patikimumą. Šiuo metu SIGG asortimente galima rasti gertuvių visai šeimai ir visokiausioms veikloms: aktyviam laisvalaikiui, kasdienybei, sportui. Gertuvės yra gaminamos iš aliuminio, patentuoto plastiko, stiklo, polipropileno; termosai – iš nerūdijančio plieno; maisto indeliai – iš aliuminio. Visos SIGG gertuvės ir jų komponentės dalys yra nekenksmingos sveikatai, lengvai prižiūrimos, neįgeriančios kvapo ar skonio, perdirbamos.

Product added to compare.