Reima įsikūrė 1944 metais mažame Suomijos miestelyje Kankaanpää, iš kurio ir kilo pirmasis šio prekinio ženklo pavadinimas “Kankama Oy”. Pirmaisiais įsikūrimo metais stipriai trūko žaliavų, visgi, buvo Antrojo pasaulio karo metai, tad verslas prasidėjo persiuvant senus karinius sniego kostiumus. Reima apdirbo juos taip, kad šie būtų komfortiški, patogūs, funkcionalūs bei skirti aprengti visą šeimą. Po gausių pakilimų bei nuopuolių, 2004m. Reima savo kolekcijas ir visą dėmesį sukoncentravo į tikslinę grupę - aprangą 0-12 metų vaikams.

Keletas pagrindinių faktų apie Reima:

- 1950m.– įmonė pakeitė pavadinimą į “Reima – Pukine” ir pradėjo kurti ilgaamžišką medžiagą, skirtą vaikiškiems drabužiams. Tuo metu eksportavimas į Europą nepasiteisino, tad Reima dėmesį sutelkė į Skandinavijos rinką.

- 1966m. buvo sukurta Enstex® medžiaga, kuri pasižymėjo ilgaamžiškumu bei atsparumu vandeniui.

- 1995m. buvo sukurta Reimatec® membrana, “kvėpuojanti” bei nepraleidžianti vandens medžiaga. Šis produktas sparčiai pradėtas eksportuoti į kitas šalis. Nuo tada “Reima” centralizavo savo gamybą Kinijoje.

- 2011m. buvo sukurta medžiaga, sauganti nuo UVA ir UVB spindulių.

Reima nuolat tobulina savo gaminius tvarumo, ilgaamžiškumo, perdirbimo link. Kompanija siekia, kad apranga būtų ne tik funkcionali, komfortiška, bet ir kuo mažiau kenktų žmonėms bei aplinkai. Kadangi gaminį, kuris pagamintas iš “sumaišytų” audinių, sunkiau perdirbti, Reima stengiasi kurti iš mono-audinių (t.y. audinys be priemaišų, kurį lengva perdirbti).

Visi Reima pūkiniai gaminiai yra pažymėti RDS (Responsible Down Standard) ženklinimu, kas užtikrina, kad plunksnos bei pūkai nebuvo išgauti žalojant gyvūnus.

Reima siekia, jog žmonės būtų kuo aktyvesni ir suprastų aktyvios gyvensenos svarbą, tad 2018m. drauge su turizmo kampanija VisitFinland.com metė iššūkį šeimoms visame pasaulyje ir tokiu būdu ypač išgarsino Suomiją kaip šalį, kurioje galima aktyviai atostogauti, aplankyti įvairius ežerus (kurių čia yra apie 188,000), miškus (kurie dengia net 70% visos Suomijos ploto), Laplandiją, Kalėdų Senelį bei jo elnius. ?

Product added to compare.