Apmokėjau savo užsakymą. Kada gausiu prekes?

  • Prekes pristatome per 2-5 darbo dienas. Išimtiniais atvejais prekių pristatymas gali prailgėti iki 10 darbo dienų, kai užsakymas yra renkamas keliuose padaliniuose

Pasirinkau užsakymo atsiėmimą parduotuvėje. Kada galiu vykti atsiimti?

  • Pasirinkus atsiėmimą fizinėje parduotuvėje, reikėtų sulaukti informacijos, kad užsakymas bus paruoštas atsiėmimui ir tik tuomet atvykti atsiimti.

Grąžinau prekes per kurjerį/fizinėje parduotuvėje. Kada pinigai pasieks banko sąskaitą?

  • Pinigai pervedami į Jūsų banko sąskaitą per 14 kalendorinių dienų. Pavedimas atliekamas į sąskaitą, iš kurios buvo apmokėtas užsakymas.

Jau senokai išsiunčiau prekes per kurjerį, tačiau matau, kad siunta Jums nepristatyta.

  • Kol siunta keliauja iš kliento mums, už siuntos saugumą atsako siuntėjas, todėl prašome prekę (-es) supakuoti atitinkamai saugiai. Taip pat neatsakome už siuntų tarnybos prailgėjusį pristatymo laiką, apie tai reikėtų komunikuoti su pasirinkta kurjerių tarnyba.

Nuėmiau etiketes, tačiau prekė nenešiota ir nenaudota. Noriu grąžinti prekę.

  • Prekė turi būti nesugadinta, jos prekinė išvaizda tokia pati, kokios prekė buvo gauta ir tinkama tolesnei prekybai (nenuplėštos etiketės, apsauginės plėvelės ir kt). Kitu atveju pardavėjas pasilieka teisę grąžinamos prekės nepriimti.

Praėjo daugiau nei 30 dienų nuo prekės įsigijimo elektroninėje parduotuvėje, tačiau prekė nenešiota, su etiketėmis ir nepažeista. Ar galimos išimtys dėl grąžinimo terminų?

  • Jūs turite teisę grąžinti visas elektroninėje parduotuvėje įsigytas prekes per 30 kalendorinių dienų nuo jų gavimo dienos, nenurodžius konkrečios priežasties. Praėjus šiam terminui prekės negali būti grąžinamos.

Gavau grąžinimą į banko sąskaitą, tačiau suma neatitinka grąžinamos prekės sumos.

  • Pinigai yra grąžinami tik už prekę (-es), bet ne už prekių transportavimo paslaugą (jeigu Jūsų užsakyme reikėjo apmokėti už transportavimo paslaugą, grąžinus užsakymą pinigai bus grąžinti išskaičiavus šį mokestį, taip pat bus išskaičiuotas grąžinimo transportavimo mokestis jeigu už jį nemokėjote patys).
Product added to compare.