Džiaugiamės, kad išsirinkote mūsų atstovaujamų prekės ženklų produkciją ir tikimės, kad prekių kokybė pateisins Jūsų lūkesčius. Informuojame, kad naują, nenaudotą, nepraradusią prekinės išvaizdos, pilnos komplektacijos (su etiketėmis) prekę grąžinti ar keisti galite:

  • Pirkus fizinėje parduotuvėje: per 14 dienų nuo įsigijimo dienos (būtina pateikti prekės įsigijimą patvirtinantį dokumentą).
  • Pirkus internetinėje parduotuvėje: per 30 dienų nuo gavimo dienos (būtina pateikti prekės įsigijimą patvirtinantį dokumentą).

 

Jei pastebėjote kokybės trūkumų, kreipkitės į artimiausios mūsų parduotuvės darbuotojus. Jūsų prašymas bus išnagrinėtas objektyviai, remiantis Lietuvos Respublikos Civilinio kodekso bei Vartotojų teisių apsaugos įstatymo nuostatomis. Jei prekė neatitinka jai keliamų kokybės reikalavimų, pirkėjas gali reikalauti:

  1. Sutaisyti prekę, atlyginti prekės trūkumų pašalinimo išlaidas arba pakeisti ją nauja, jei trūkumų pašalinimas neįmanomas.
  2. Jei prekės negalima nei sutaisyti, nei pakeisti nauja, pirkėjas turi teisę reikalauti sumažinti prekės kainą arba nutraukti pirkimo-pardavimo sutartį ir atgauti sumokėtus pinigus.
  3. Pirkėjas neturi teisės nutraukti sutarties, jei prekės kokybės trūkumai neesminiai. Tuo atveju trūkumai šalinami taisant prekę arba sumažinama prekės kaina proporcingai to kokybės trūkumo dydžiui.

 

TEKSTILĖ

Pirkėjas, norėdamas pateikti prašymą dėl prekės kokybės įvertinimo, privalo pateikti prekę apžiūrai kartu su įsigijimo dokumentu. Prekė turi būti švari, sausa, tinkamai prižiūrėta. Natūralus prekės nusidėvėjimas, mechaniniai pažeidimai (suplėšyta, perpjauta, nutrinta prekės medžiaga), naudojimas ne pagal paskirtį, netinkama priežiūra bei panaudotos netinkamos priežiūros priemonės – nėra netinkamos kokybės priežastis. Tinkamai prižiūrima bei naudojama prekė ne tik ilgiau atrodys gražiai, bet ir ilgiau tarnaus.

 

PAGRINDINĖS GRAFINIŲ PRIEŽIŪROS SIMBOLIŲ REIKŠMĖS (pagal tarptautinį standartą ISO 3758:2005)

apranga

 

DRABUŽIŲ PRIEŽIŪRA

Drabužius prižiūrėkite atsižvelgdami į gamintojo etiketėje nurodytus priežiūros simbolius. Atsakingas etikečių skaitymas, ženklų supratimas ir rekomendacijų laikymasis – svarbi produkto ilgaamžiškumo sudedamoji dalis. Kiekvienas audinys yra puoselėjamas savitai, priežiūra priklauso nuo jo pluoštinių ir apdorojimo savybių. Drabužis kasdien yra arti mūsų, prisitaiko, kuria tam tikrą nuotaiką, saugo nuo aplinkos poveikių – lietaus ir sniego, saulės, vėjo ar šalčio, todėl verta gaminį tinkamai prižiūrėti. O tinkama priežiūra leis džiaugtis produktu ilgesnį laikotarpį.

 

PŪKINIŲ IR KITŲ GAMINIŲ SU UŽPILDAIS (PAŠILTINIMAIS) PRIEŽIŪRA

Skalbti produktus su užpildais skalbimo mašinoje galima tik tada, kai toks skalbimo būdas nėra uždraustas. Susipažinkite su konkretaus gaminio etiketėje nurodytais priežiūros simboliais. Prieš skalbimą nepamirškite patikrinti kišenių, užsegti užtrauktukų ir lipnių juostelių, užsagstyti sagų, nusegti kailinių detalių (nuo apykaklės, gaubtuvo), ištraukti diržo (jį skalbti reiktų specialiai pritaikytame maišelyje). Prieš skalbimą gaminį išverskite į blogąją pusę. Tam, kad pūkas gaminyje atgautų savo pirminę formą, prieš skalbdami ir gręždami įdėkite į skalbimo mašiną 2-3 teniso kamuoliukus. Rekomenduojame: 1 skalbimas – 1 striukė. Rekomenduojame skalbti naudojant skystą skalbimo priemonę. Geriausiai skalbimui naudoti skalbimo priemones, skirtas neperšlampamiems, techniškiems produktams, o skalbiant produktus su pūko užpildu – skalbiklius, skirtus pūkui. Pastaroji priemonė atkurs pūko užpildo purumą. Skalbimo priemonė su impregnantu atkurs atsparumo vandeniui savybes. Nenaudokite audinių minkštiklio, jį naudojant dingsta apsauginės gaminio savybės, pažeidžiama struktūra, suprastėja funkcinės savybės, kvėpavimas. Gaminius skalbkite labiausiai tausojančiu rėžimu. Rekomenduojama vandens temperatūra – 30-40 laipsnių. Gręžimo sūkių kiekį sumažinkite iki 400–600 per minutę. Jei sukimo greitis bus didelis, užpildas (ypatingai pūkai) gali sušokti į gniutulus arba pradės lįsti pro siūles. Reikalingas ilgesnis skalavimas. Nepalikite šlapio gaminio skalbimo mašinoje, džiaukite iš karto išskalbę. Jei skalbėte rankomis, skalaukite 3-4 kartus, prieš paguldydami striukę džiūti – atsargiai nuspauskite didžiąją dalį vandens. Negręžkite rankomis! Patariame džiovinti striukę arba automatinėje džiovyklėje (žemoje temperatūroje), arba paguldant ant lygaus, horizontalaus paviršiaus. Pūkinį gaminį vertėtų nuolat papurtyti, kad džiūdamas pūkų bei plunksnų užpildas neliktų sukibęs ir tinkamai pasiskirstytų. Tokius veiksmus pakartokite tol, kol užpildas visiškai išdžius.

Rekomenduojame išskalbus ir išdžiovinus striukę naudoti drabužių impregnantą, kuris yra skirtas atkurti rūbų išorinio audinio vandens atsparumo savybes.

 

AVALYNĖ

Pirkėjas, norėdamas pateikti prašymą dėl prekės kokybės, privalo pateikti prekę apžiūrai kartu su įsigijimo dokumentu. Prekė turi būti švari, sausa, tinkamai prižiūrėta. Natūralus prekės nusidėvėjimas (nusitrynęs avalynės padas, apsitrynusios avalynės įklotės), deformuota avalynė, dėl drėgmės ir netinkamo džiovinimo atsiradę medžiagų struktūros ir spalvos pakitimai, išorinis cheminių medžiagų poveikis, mechaniniai pažeidimai (suplėšyta, perpjauta, nutrinta prekės medžiaga), naudojimas ne pagal paskirtį –nėra netinkamos kokybės priežastis. Pardavėjas neatsako, jei prekė mechaniškai sugadinta, naudota ne pagal paskirtį, netinkamai prižiūrėta, panaudotos netinkamos priežiūros priemonės. Tinkamai prižiūrima bei naudojama prekė ne tik ilgiau atrodys gražiai, bet ir ilgiau tarnaus. Tai ypač aktualu avalynei, todėl kitoje lapelio pusėje pateikiame informaciją apie avalynę ir jos priežiūrą.

 

Avalynės ženklinimui naudojami šie žymėjimai:

avalyne

 

 

AVALYNĖS PRIEŽIŪRA

Avalynę rinkitės pagal savo pėdos dydį bei formą. Jei avalynė spaudžia arba trina dėl netinkamai pasirinkto avalynės dydžio ar formos, tai nėra prekės defektas. Norint įsitikinti, ar pasirinktas avalynės modelis atitinka Jūsų lūkesčius, rekomenduojame naujai įsigytus batus papildomai pasimatuoti namuose. Avalynę avėkite pagal jai skirtą sezoną bei paskirtį. Apsiaunant batus naudokite batų šaukštą. Tinkama avalynės priežiūra yra būtina, norint užtikrinti avalynės gerą išvaizdą, patogumą bei patvarumą.

Reguliarus avalynės impregnavimas bei kondicionavimas padės apsaugoti avalynę nuo drėgmės ir purvo. Tai - viena pagrindinių batų priežiūros taisyklių. Impregnavimo priemonės skirtos avalynės apsaugai nuo aplinkos poveikio: purvo, druskų, drėgmės patekimo per siūles ar tiesioginių saulės spindulių. Neperšlampamos avalynės impregnuoti pirmą kartą prieš avėjimą nereikia, tuo yra pasirūpinęs gamintojas. Tačiau pastebėjus, jog gamyklinis impregnavimas praranda savo savybes (drėgmė pradeda įsigerti į išorinį audinį), rekomenduojame avalynę reguliariai impregnuoti (bent kartą per mėnesį ar po intensyvesnio avėjimo). Avalynės priežiūros priemonės naudojamos tik ant sausų batų. Avalynės priežiūros priemones ir metodus rinkitės atsižvelgiant į medžiagas, iš kurių pagaminta avalynė ir naudokite pagal gamintojo pateiktą instrukciją.

Batus valykite kiekvieną kartą, grįžus iš lauko. Po avėjimo rekomenduojame avalynę bent 24 valandas džiovinti kambario temperatūroje arba naudoti specialias priemones drėgmei avalynės viduje pašalinti. Negalima avalynės džiovinti ant tiesioginio šilumos šaltinio (pvz.: radiatoriaus, šalia ugnies) ir tiesioginiuose saulės spinduliuose. Tai gali sukelti medžiagų struktūros pakitimus (sukietėjimą, suaižėjimą, susitraukimą, išsausėjimą, membranos pažeidimą).

 

 

REKOMENDUOJAMI PRIEŽIŪROS BŪDAI, ATSIŽVELGIANT Į MEDŽIAGAS, IŠ KURIŲ PAGAMINTA AVALYNĖ:

Lygi oda: purvą nuvalykite sudrėkinta kempinėle taip, kad oda neperšlaptų. Išdžiovinkite, tada ištepkite specialiu kondicionieriumi ar kremu ir nublizginkite sausa šluoste. Rekomenduojame naudoti atitinkamos spalvos kremus su vašku ar bespalvius aerozolius vaško pagrindu. 

Zomša, nubukas: sausą paviršių nuvalykite specialiu šepetėliu. Dėmes, kurių nepavyko išvalyti šepetėliu, valykite naudodami specialias putas ir kempinėlę. Pilnai išdžiovinus batus kambario temperatūroje, impregnuokite purškikliu ar emulsija.

Tekstilinės medžiagos: sausą paviršių nuvalykite specialiu šepetėliu. Dėmes, kurių nepavyko išvalyti šepetėliu, valykite naudodami tekstilės valiklį (ar vandenį) ir kempinėlę. Su sausa šluoste nuvalykite drėgmę, leiskite pilnai išdžiūti kambario temperatūroje ir tada impregnuokite.

Sintetinės medžiagos: priežiūros būdas priklauso nuo medžiagos. Lygų paviršių valykite drėgna kempinėle, priežiūrai naudokite atitinkamas dirbtinei odai skirtas priemonės (purškiklius, emulsijas). Kitus sintetinius paviršius (zomšo imitaciją, veltinį) valykite sausa kempinėle, impregnuokite atitinkamu purškikliu.

Batams su membranine konstrukcija naudokite priemones, skirtas tokiai avalynei. Nenaudokite impregnantu, pagamintų silikono pagrindu. Jie gali užkimšti membranos poras, dėl to jos neteks savo savybių.

Avalynės skalbti skalbimo mašinoje negalima (nebent gamintojas nurodęs kitaip).

 

Po sezono avalynę gerai išvalykite, išdžiovinkite, impregnuokite. Norint, kad batai neprarastų formos, naudokite batų įdėklus ar į batų vidų įdėkite suglamžytą popierių ir sandėliuokite iki kito sezono.

 

Product added to compare.