„Mountain Hardwear“ prekinio ženklo istoriją galima būtų pradėti nuo pasakojimo, apie tai, kaip aukščiausi pasaulio kalnai jų entuziastams padėjo išsikelti aukščiausius tikslus. O viskas prasidėjo dar 1993-iaisiais, kai patyrę aktyvaus laisvalaikio industrijos profesionalai įkūrė „Mountain Hardwear“. Tai jie padarė turėdami vieną tikslą: tapti geriausią aktyvaus laisvalaikio aprangą ir įrangą siūlančia įmone pasaulyje. Ir jiems tai reiškė ne ką kitą, o būti inovatyviems, autentiškiems, įgyvendinti radikalias idėjas ir, žinoma, siūlyti nepralenkiamą kokybę.

Šiam tikslui įgyvendinti įkūrėjai pasitelkė ne tik ankstesnėje įmonėje „Sierra Designs“ dirbant sukauptas žinias ar savo pačių autentiškas patirtis kalnuose išbandant kuriamus produktus. Kartu įmonės gyvavimo pradžioje jie pasirinko savo produktais remti vieną iš geriausių pasaulio alpinistų Ed Viesturs – pirmąjį amerikietį, įkopusį į visas keturiolika aukštesnių nei 8000 metrų pasaulio viršūnių. Pastarasis smarkiai prisidėjo ne tik prie produktų išbandymo ekstremaliausiomis sąlygomis, jis kartu glaudžiai bendradarbiavo produktų tobulinimo procese. Po jo, „Mountain Hardwear“ kokybę patvirtino vis daugiau talentingų atletų.

Vis dėlto, „Mountain Hardwear“ nėra tik sporto elitui – jis yra kurtas galvojant apie kiekvieną iš mūsų: tik pradedantį savo pažintis su kalnais ar jau patyrusį keliautoją. O šią įmonės filosofiją tikru pavyzdžiu patvirtina ir ilgametis šio prekinio ženklo bičiulis, nuotykių ieškotojas neregys Erik Weihenmayer. Jo istorija abejingų nepalieka – jis buvo pirmasis aklasis įkopęs į Everestą! Kalno viršūnėje įamžintoje nuotraukoje, iškėlęs ranką į viršų jis šypsosi vilkėdamas „Mountain Hardwear“ kostiumą. O mums Erik sako: „atviros pasaulio erdvės yra atviros kiekvienam“.

Tad džiaugiamės ir mes, galėdami Jums pasiūlyti „Mountain Hardwear“ legendinius ir legendiniais tapsiančius modelius, iki detalių išdirbtus, laiko patikrintus produktus! Pradėsime nuo trupinėlio žiemos kolekcijos, o visai netrukus, sniegui betirpstant, pristatysime ir pavasario kolekciją.

Product added to compare.