Prekių ženklai

„Hiatus“ – specializuota parduotuvė Baltijos šalyse, prekiaujanti tik pasaulyje gerai žinomų ir pripažintų prekės ženklų „Columbia“, „Mountain Hardwear” , „Picture“, „Didriksons“ ir „Jack Wolfskin" drabužiais, avalyne ir aksesuarais. Šie amerikiečių, kanadiečių, švedų, vokiečių ir italų prekių ženklai yra vertinami aktyvaus laisvalaikio gerbėjų už savo kokybę ir ilgaamžiškumą.
A
Arcade

Arcade

Arcade - unikalaus dizaino ir konstrukcijos diržų gamintojas, kilęs iš už Atlanto, 2010 m., JAV. 

65 prekė(s) Peržiūrėti prekes
B
Birkenstock

Birkenstock

BIRKENSTOCK – iš Vokietijos kilęs ortopedinės, ilgaamžės ir puikios išvaizdos avalynės gamintojas.

12 prekė(s) Peržiūrėti prekes
C
Columbia

Columbia

Nuo 1938 metų Paulo Lemfromo įkurta įmonė „Columbia“ yra vienas labiausiai vertinamų žiemos bei sporto drabužių prekės ženklų pasaulyje. Jungtinėse Amerikos Valstijose įsikūręs „Columbia“ ofisas iki šiol yra valdomas įkūrėjų dukros Gert Boyle, jos sūnaus Tim Boyle ir anūko Joe Boyle. Labiausiai vertinama ir dažniausiai parduodama „Columbia“ prekė – su niekuo nesupainiojamos neperšlampamos, vėjui atsparios kvėpuojančios žieminės, pavasarinės ir demisezoninės striukės vyrams, moterims ir vaikams.  

2049 prekė(s) Peržiūrėti prekes
D
Didriksons

Didriksons

Švedijos pasididžiavimas – klasikinio dizaino drabužius visai šeimai kuriantys „Didriksons“. Tai prekės ženklas, susikūręs 1913 metais, kai vyras ir žmona Julius ir Hanna Didrikson vakarinėje Švedijos pakrantėje nusprendė kurti patvarius ir kokybiškus darbo drabužius žvejams. Iki dabar „Didriksons“ gamina nepralaidžius vandeniui ir vėjui lauko drabužius, puikiai tinkančius lietingiems Lietuvos orams. Svarbiausia įmonės filosofijos ašis – ne mesti orui iššūkį, bet jį prisijaukinti. Tai padėjo sukurti vertinamą vardą tarp tų, kuriems svarbu ne tik funkcionalumas, bet ir stilius.

365 prekė(s) Peržiūrėti prekes
J
Jack Wolfskin

Jack Wolfskin

„Jack Wolfskin“ – vienas žinomiausių ir didžiausias aktyvaus laisvalaikio aprangos ir prekių tiekėjas Vokietijos rinkoje. Į jų prekės ženklą dėmesį verta atkreipti ieškantiems kalnų ir laisvalaikio drabužių, avalynės, krepšių, miegmaišių ir palapinių. Nors vertinami profesionalų, „Jack Wolfskin“ yra itin mėgiami ir kasdienių bei urban aprangos detalių ieškančių žmonių.  

1339 prekė(s) Peržiūrėti prekes
L
Lego Wear

Lego Wear

LEGO® - kilusi iš Danijos ir ilgus metus yra viena iš reikšmingiausių vaikų žaislų kūrėjų pasaulyje. Tikrai visiems puikiai pažįstamas šis prekinis ženklas ir dėl savo kokybės! LEGOwear - LEGO® priklausantis prekinis ženklas, kuris jau daugiau nei 25 metus gamina aprangą ir aksesuarus vaikams. 

243 prekė(s) Peržiūrėti prekes
LEKI

LEKI

Leki – vienas didžiausių ir mylimiausių šiaurietiško ėjimo, bėgimo bekele bei žygiams skirtų lazdų gamintojų.

13 prekė(s) Peržiūrėti prekes
LIFEMARQUE

LIFEMARQUE

LIFEVENTURE - iš Britanijos kilęs prekinis ženklas, priklausantis LifeMarque šeimai. Jau daugiau nei dvidešimtmetį, LIFEVENTURE siūlo įvairiausių produktų nuotykių ištroškusiems keliautojams, gamtos mylėtojams bei iškylų mėgėjams.

16 prekė(s) Peržiūrėti prekes
M
Mandarina Duck

Mandarina Duck

„Mandarina Duck“ – italų prekinis ženklas, pasižymintis ne tik novatoriškais, tačiau ir originaliais bei šiuolaikiškais sprendimais, skirtais reiklioms ir savimi pasitikinčioms asmenybėms. Spalvota, ryški antis, tapusi prekės ženklo simboliu, atspindi drąsų ir išskirtinį stiliaus, spalvų ir dizaino naudojimą, ypatingą dėmesį skiriant detalėms. "Mandarina Duck" kuria reikliam ir šiuolaikiškam žmogui, vertinančiam funkcionalumą, tačiau mėgstantčiam išskirtinį, originalų dizainą. Šis prekės ženklas skirtas tiems, kurie myli keliones, jas derina su emocijas kuriančiais elementais, keliaujantiems dėl malonumo ir įspūdžių. Jau daugiau nei 40 metų „Mandarina Duck“ stebina visus unikalumu ir kūrybiškomis idėjomis, jungiančiomis estetiką, kruopštų dėmesį detalėms ir kokybę.

403 prekė(s) Peržiūrėti prekes
Mountain Hardwear

Mountain Hardwear

„Mountain Hardwear“ prekinio ženklo istoriją galima būtų pradėti nuo pasakojimo, apie tai, kaip aukščiausi pasaulio kalnai jų entuziastams padėjo išsikelti aukščiausius tikslus. O viskas prasidėjo dar 1993-iaisiais, kai patyrę aktyvaus laisvalaikio industrijos profesionalai įkūrė „Mountain Hardwear“. Tai jie padarė turėdami vieną tikslą: tapti geriausią aktyvaus laisvalaikio aprangą ir įrangą siūlančia įmone pasaulyje. Ir jiems tai reiškė ne ką kitą, o būti inovatyviems, autentiškiems, įgyvendinti radikalias idėjas ir, žinoma, siūlyti nepralenkiamą kokybę.

171 prekė(s) Peržiūrėti prekes
N
NEBO

NEBO

Iš Jungtinių Amerikos Valstijų kilęs NEBO jau kiek ilgiau nei 20 metų rūpinasi apšvietimu: tiek gamtoje, žygyje, tiek namų ar darbo aplinkoje. Inovacijų ir apšvietimo technologijų pilnas, šis prekinis ženklas savo asortimente siūlo įvairaus dydžio, skirtingo funkcionalumo ir paskirties prožektorius bei žibintus. 

16 prekė(s) Peržiūrėti prekes
P
Picture

Picture

Trys draugai (Jeremy, Julien, Vincent) nuo vaikystės augę kartu, dalindamiesi aistra slidinėjimui ir snowboardinimui 2008 m. įkuria Picture Organic Clothing prekinį ženklą. Vedini bendros svajonės sukurti tai, kas būtų jų ir atspindėtų, kas yra jie.

243 prekė(s) Peržiūrėti prekes
R
REIMA

REIMA

Reima įsikūrė 1944 metais mažame Suomijos miestelyje Kankaanpää, iš kurio ir kilo pirmasis šio prekinio ženklo pavadinimas “Kankama Oy”. Pirmaisiais įsikūrimo metais stipriai trūko žaliavų, visgi, buvo Antrojo pasaulio karo metai, tad verslas prasidėjo persiuvant senus karinius sniego kostiumus. Reima apdirbo juos taip, kad šie būtų komfortiški, patogūs, funkcionalūs bei skirti aprengti visą šeimą. Po gausių pakilimų bei nuopuolių, 2004m. Reima savo kolekcijas ir visą dėmesį sukoncentravo į tikslinę grupę - aprangą 0-12 metų vaikams.

327 prekė(s) Peržiūrėti prekes
S
SIGG

SIGG

Jau daugiau nei prieš amžių savo darbus pradėjęs SIGG prekinis ženklas ir toliau išlieka vienu iš didžiausių gertuvių ir termosų gamintojų Europoje. Savo kelią pradėjęs nuo aliuminio dirbinių, dabar šis prekinis ženklas siūlo gausų laisvalaikiui ir aktyviai veiklai skirtų gertuvių, termosų ir puodelių pasirinkimą.

59 prekė(s) Peržiūrėti prekes
Super Natural

Super Natural

Merino made better– tai yra šveicariškas „Super.Natural“ pažadas, už kurio slepiasi puiki patirtis: natūralumo ir techniškumo dermė, klasikinis, į detales orientuotas rūbų dizainas, materializuotas su merino vilnos ir poliesterio pluoštų deriniu.

207 prekė(s) Peržiūrėti prekes
T
TEVA

TEVA

Gimusi Didžiojo Kanjono upėse, idėja užvaldžiusi visą pasaulį – TEVA  

30 prekė(s) Peržiūrėti prekes
TILLEY

TILLEY

„Tilley“ nuolat stengiasi atliepti savo pagrindines vertybes, kurios skatina norą gyventi įdomesnį gyvenimą už namų durų, kai nusprendžiate leistis į nuotykius – kad ir kur jie bebūtų: prie vandens telkinių, miškuose ar tyruose.

9 prekė(s) Peržiūrėti prekes
W
Z
ZO-ON

ZO-ON

Įkvėpti savosios kelionės po gimtąjį kraštą, atšiaurų ir žvarbų, šiedu aktyvaus laisvalaikio mėgėjai drauge nutarė kurti aprangą, kuri suteiktų Islandijos kraštuose taip trokštamą apsaugą nuo gūsingo ir šalto vėjo, pasirūpintu šiluma bei jaukumu, netrikdytų patogumo. Martti – Pasaulio Taurės slidinėjimo čempionė - rūpinosi technine produktų dizaino dalimi, Jon – gamtos teikiamų malonumų entuziastas – gamyba. Puikus duetas!

3 prekė(s) Peržiūrėti prekes
Product added to compare.