„Hiatus“ – tai kokybiški laisvalaikio drabužiai aktyviam gyvenimo būdui, bet kupini miestietiškos dvasios bei puikiai tinkantys šiuolaikinio žmogaus gyvenimo ritmui. Nuotykiai ir nenuobodus laisvalaikis – mūsų DNR dalis!

„Hiatus“ – pirmoji specializuota parduotuvė Baltijos šalyse, prekiaujanti tik pasaulyje gerai žinomų ir pripažintų prekės ženklų „Columbia“, „Mountain Hardwear” , „Picture“, „Didriksons“ ir „Jack Wolfskin" drabužiais, avalyne ir aksesuarais. Šie amerikiečių, kanadiečių, švedų, vokiečių ir italų prekių ženklai yra vertinami aktyvaus laisvalaikio gerbėjų už savo kokybę ir ilgaamžiškumą.

Mūsų asortimente rasite vyrišką, moterišką ir vaikišką aprangą, avalynę bei aksesuarus, skirtus tiek paprastam laisvalaikiui, tiek sportui, kelionėms, bėgimui, slidinėjimui, kopimui į kalnus ir kitoms aktyvioms veikloms.

Ypatingą dėmesį skiriame aukštos kokybės gaminiams, kurie užtikrina maksimalų komfortą bei yra ilgaamžiški. Pažangios drabužių bei avalynės technologijos, funkcionalumas bei puikus gamtos ir miesto derinys – tai „Hiatus“ išskirtinumas, kuriuo dalinamės su savo klientais. 

UAB GREATER OUTDOORS valdo 3 skirtingų ženklų parduotuves - HIATUS, HIATUS GO ir MANDARINA DUCK.

Beje, ne veltui žodis „hiatus“ iš lotynų kalbos verčiamas kaip „pertrauka“. Mūsų parduotuvėje rasite visko, ko reikia kokybiškam laisvalaikiui ar atostogoms, kurios kartu reiškia ir pertrauką nuo darbų ir rūpesčių. Užsukite lyg pas draugus, o mes – pažadame pasidalinti sezono naujienomis bei patarimais.

Product added to compare.