Perkant el. parduotuvėje:

    Hiatus.lt el. parduotuvėje galioja 30 dienų grąžinimo garantija. Jūs turite teisę grąžinti visas įsigytas prekes per 30 kalendorinių dienų nuo jų gavimo dienos, nenurodžius konkrečios priežasties. Kokybiškų prekių grąžinimo išlaidas - kurjerio, paštomato - padengia pirkėjas. 


Grąžinamos prekės turi atitikti šiuos reikalavimus:

 • Prekė turi būti nenaudota;
 • Prekės originali pakuotė, jeigu tokia yra, turi būti nepažeista (drabužių maišeliai gali būti atidaryti siekiant pasimatuoti);
 • Prekė turi būti nesugadinta, jos prekinė išvaizda tokia pati, kokios prekė buvo gauta ir tinkama tolesnei prekybai (nenuplėštos etiketės, apsauginės plėvelės ir kt);
 • Atkreipiame dėmesį, kad gamyklinė/prekybinė pakuotė nėra tinkama transportavimui (originali prekės pakuotė). Norint, kad daikto, prekės gamyklinė/ prekybinė pakuotė nebūtų pažeista transportavimo metu, būtina tokį daiktą/ prekę papildomai supakuoti į transportavimui skirtą pakuotę.
 • Jeigu prekės orginali gamyklinė/prekybinė pakuotė netinkamai supakuota ir grąžinama pardavėjui pažeista, netinkama tolimesnei prekybai ar praradusi savo prekinę išvaizdą, pardavėjas pasilieka teisę, prekės nepriimti arba grąžinti mažesnę pinigų sumą, atsižvelgiant į patirtą nuostolį. 

Prekes galite grąžinti šiais būdais:

 • 1. Į vieną iš HIATUS parduotuvių (parduotuvių darbo laiką rasite mūsų svetainėje) atnešant prekę ir pirkimo dokumentą.
 • 2. Per paskyros langą, einant į užsakymų įstoriją, pasirenkant užsakymą, jo viduje spaudžiame "Prašyti DPD grąžinimo", atsispausdinus lipduką, galite jį naudoti siuntos grąžinimui per DPD paštomatą. Fiksuoti grąžinimo transportavimo kaštai (3,99 Eur) bus išskaičiuoti iš grąžinamos sumos.
 • 3. Per DPD siuntų grąžinimo sistemą - https://rmp.dpdgroup.com/032/Hiatuslt . Kurjeris atvyks pas Jus į namus ar ofisą ir pasiims siuntą, Jums patogiu metu. Arba pasirenkant alternatyvų grąžinimą į paštomatą (neturint galimybės atsispausdinti lipduko). Siuntimo lipduko spausdinti nebūtiną (būtina į vidų įdėti pirkimo sąskaitą, kitaip nežinosime, kieno grąžinimą gavome). Fiksuoti grąžinimo transportavimo kaštai (3,99 Eur) bus išskaičiuoti iš grąžinamos sumos.
 • 4. Per Jūsų pasirinktą kurjerį: gavėjas UAB Greater Outdoors, adresas: Verkių g. 29L, 09108, Vilnius. Telefono nr. +370 676 22008. Į siuntą būtina įdėti sąskaitą, kitaip nežinosime, kieno grąžinimą gavome. Lipduku rūpinasi ir už transportavimo kaštus moka pirkėjas.

Svarbu: kol siunta keliauja iš kliento mums, už siuntos saugumą atsako siuntėjas, todėl prašome prekę (-es) supakuoti atitinkamai saugiai.

Informacija apie pinigų grąžinimą:

- Pinigų grąžinimas atliekamas per 14 kalendorinių dienų, skaičiuojant nuo grąžinimo gavimo.
- Pinigai yra grąžinami bankiniu pavedimu į sąskaitą, iš kurios buvo atliktas mokėjimas už užsakymą.
- Pardavėjas turi teisę negrąžinti pinigų už prekes, neatitinkančias grąžinimo reikalavimų.
- Pinigai yra grąžinami tik už prekę (-es), bet ne už prekių transportavimo paslaugą (jeigu Jūsų užsakyme reikėjo apmokėti už transportavimo paslaugą, grąžinus užsakymą pinigai bus grąžinti išskaičiavus šį mokestį, taip pat bus išskaičiuotas grąžinimo transportavimo mokestis jeigu už jį nemokėjote patys).


Jeigu norite keisti el.parduotuvėje pirktą prekę:

    Susisiekite su mumis telefonu +370 606 76600 arba el. paštu prekyba@hiatus.lt. Informuojame, kad keičiame tik į to paties modelio kitą dydį, kitu atveju kviečiame grąžinti prekę ir pateikti naują užsakymą.

Nekokybiškų prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis LR galiojančiais įstatymais ir EU teisės aktais.


Perkant fizinėse parduotuvėse:

    Įsigijus prekes fizinėse parduotuvėse, jos gali būti grąžinamos tik fizinėse parduotuvėse. Prekės gali būti grąžinamos per 14 kalendorinių dienų, įrodant, kad buvo pirkta mūsų parduotuvėse (kasos kvitas ar kiti būdai). Priimamos tik nenaudotas, tvarkingos išvaizdos ir su gamintojo etiketėmis, prekės (avalynė grąžinama su originaliomis nepažeistomis gamintojo dėžėmis). 
 

Negrąžinamos prekės, kai perkama fizinėse parduotuvėse:

 • Kūdikių / mažų dydžių rūbai (iki 24 mėn. dydžiai; Didriksons produktams iki 80 cm dydžio);
 • Apatiniai rūbai (termo rūbai, kojinės, pėdkelnės, maudymosi šortai).
Product added to compare.