PICTURE ORGANIC CLOTHING

Trys draugai (Jeremy, Julien, Vincent) nuo vaikystės augę kartu, dalindamiesi aistra slidinėjimui ir snowboardinimui 2008 m. įkuria Picture Organic Clothing prekinį ženklą. Vedini bendros svajonės sukurti tai, kas būtų jų ir atspindėtų, kas yra jie.

Kadangi nuo mažumės sniego sporto kultūra formavo juos kaip asmenybes - savo vertybes ir prioritetus įkūrėjai randa sportininkus jungiančiame bendrumo jausme, bendruomenės kūrime, istorijos pasakojime, o tai, kas visa tai atspindi ir sujungia į visumą -  tvari, ryški, patogi ir techniška apranga.

Pavadinimas kilo nuo filmo apie slidinėjimą "Picture this". Norėdami sukurti pavadinimą, kuris būtų reikšmingas ir be jokių apribojimų - draugai pasiliko tik žodį "Picture" - (iš angl.k gali būti verčiama taip - įsivaizduok; nuotrauka; kadras;)

Šūkis - Ride, protect&share - reikštų: riedėk, saugok ir dalinkis!

Gamintojas stengiasi pateikti aplinkai draugišką produktą ir tokį patį dizainą, kuris su ryškiomis spalvomis, ir patikrinta kokybe kalba pats už save.

"Picture" prekinio ženklo produktai yra pagaminti iš perdirbto, organiško arba atsakingai užauginto pluošto arba audinio.

"Picture" skirstytume į dvi dalis: pirmoji - itin techniška, profesionali, aktyvaus laisvalaikio, antroji - stilinga ir tikrai miela akiai laisvalaikio kolekcija. 

Nuo 2008 m. "Picture" laimėjo 4 ISPO aukso medalius. Savo parduotuvių tinklus prapletė visame pasaulyje - parduotuvių rasime jau 30-yje šalių. Aktyviai vykdo socialiai atsakingą veiklą ir garsiai kalba apie ją - tuo didžiuodamiesi. O produktą, kurį kuria, vadina "ateities" drabužiu.

Product added to compare.