Sako, kad yra žmonių, kurių kojos neskleidžia prasto kvapo. Jiems pasisekė. O tiems, kurie ne tokie sėkmingi šioje srityje – SmellWell puiki išeitis. Šis prekinis ženklas – iš Švedijos. Gimęs 2012 metais – kaip pats gamintojas teigia – iš smirdinčios futbolo batų poros. 

SmellWell siūlo ypatingus maišelius: ne tik gražius, bet ir tokius, kurių dėka avalynė, sporto krepšiai, pirštinės ir... Ir kiti panašūs dalykai tiesiog išlieka kur kas gaivesni. Kaip? Aha! Čia jau padirbėjo Švedijos mokslininkų komanda! 

Specialūs komponentai - bambuko anglis bei įvairūs mineralai – rūpinasi gaiva, puikiai dorojasi su bakterijomis ir drėgme. Šie komponentai – sertifikuoti REACH, tad neturi nei gamtai, nei žmogaus organizmui kenksmingų medžiagų. Nors ir mažas šis prekinis ženklas, tačiau stengiasi ir jis nebūti našta Žemelei.

Iš pažiūros paprastas produktas turi įtakos ne tik paprasčiausiai higienai, tačiau tuo pačiu padeda išlaikyti savo mėgstamą apavą ar pirštines ilgaamžiškesniu. Neleidžia veistis įvairiausioms bakterijoms, alergenams, sumažina su nepriežiūra susijusį audinio nusidėvėjimą. 

Product added to compare.