Nuo guminių antbačių, primenančių “kaliošus”, skirtų apsaugai nuo Norvegiškų liūčių bei pažliugusios žemės, iki patrauklios, patogios ir technologiškai pažangios avalynės šiandieną. Tokį kelią nukeliavo Norvegų avalynės pasididžiavimas - VIKING. Įkurtas 1920 metais Ašimo miestelyje, šis prekinis ženklas netruko plėstis, augti ir keistis. Net truputuką nesmagu, kad visą jų kelionę sutalpiname į vieną sakinį... Šis prekinis ženklas per savo veiklos metus yra tapęs ne vieno ikoniško ir revoliucionieriško produkto kūrėju. O Norvegijoje VIKING, beje, yra vienas iš seniausių vietinių prekinių ženklų!

VIKING prekinio ženklo misija – skatinti mus savo laiką leisti aktyviai. Suteikti mums, gamtos ir veiklos gryname ore mylėtojams, saugumo pojūti savo kelionėse ar kasdienybėje. Jie ragina mus atrasti patikimą avalynę, su kuria būtų drąsu leistis į nuotykius. O būtent patikimumas, ilgaamžiškumas ir tvari gamyba yra tai, į ką ir orientuojasi šis prekinis ženklas!

Nuo žavios vaikų laisvalaikiui skirtos avalynės iki žygiams bei žaidimams lauke skirtų tvirtų batų – toks yra VIKING siūlomas asortimentas. Žiemos asortimentas išsiskiria savo siūloma apsauga: tiek nuo šalčio, tiek ir nuo drėgmės. Juk tai ir yra svarbiausia – šiltos ir sausos pėdutės!

Product added to compare.