Nuo 1938 metų Paulo Lemfromo įkurta įmonė „Columbia“ yra vienas labiausiai vertinamų žiemos bei sporto drabužių prekės ženklų pasaulyje. Jungtinėse Amerikos Valstijose įsikūręs „Columbia“ ofisas iki šiol yra valdomas įkūrėjų dukros Gert Boyle, jos sūnaus Tim Boyle ir anūko Joe Boyle. Labiausiai vertinama ir dažniausiai parduodama „Columbia“ prekė – su niekuo nesupainiojamos neperšlampamos, vėjui atsparios kvėpuojančios žieminės, pavasarinės ir demisezoninės striukės vyrams, moterims ir vaikams.

Įdomu tai, kad „Columbia“ prasidėjo visai ne nuo įmonės svarbiausios prekės - striukės. Iš pradžių tai buvo šeimos verslas, pardavinėjęs kepures. Įmonės įkūrėjai Paulas ir Marie Lamfromai į JAV atskrido iš nacių valdomos Vokietijos ir iš karto pradėjo „Columbia Har Company“, pavadintą netoliese tekančios Columbia upės vardu. 1948 metais Gert ištekėjo už Nealo Boyle‘o, kuris tapo kompanijos galva. Vos trejus metus iki tėvo mirties, Gertrude Boyle namie savo siuvimo mašina sukūrė pirmąją žvejams skirtą striukę, tapusia tikra atspirtimi neįtikėtinai įmonės ateities sėkmei. Problemos su tiekėjais paskatino šeimą kurti savo pačių produktus ir 1960 metais „Columbia Hat Company“ tapo „Columbia Sportswear Company“. Nepaisant visų sunkumų, kurių iškilo per daugelį metų, 1986  metais į rinką buvo išleista slidinėjimo parka „Bugaboo“ tapusi geriausiai parduodama savo kainos kategorijos striuke ir padėjo „Columbia“ tapti matomai. 2001 metais „Columbia“ tapo didžiausia Amerikos slidinėjimo aprangos pardavėja ir iki dabar yra itin vertinama tiek žiemos sporto mėgėjų, tiek norinčių tiesiog stilingai atrodyti šaltu ar lietingu oru.

„Columbia Sportswear Company“ yra vienas iš didžiausių lauko aprangos gamintojų visame pasaulyje. „Hiatus“ fizinėse ir internetinėje parduotuvėje www.hiatus.lt galima rasti jų pūkines bei kitas žiemines ar pavasarines striukes, kombinezonus, avalynę, aprangos aksesuarus, kuprines ar kitas prekes, skirtas tiek stilingiems miesto gyventojams, tiek aktyvaus laisvalaikio mėgėjams. Patys kūrėjai teigia, kad jų parduodamos prekės skirtos vaikščioti, žvejoti, medžioti, slidinėti, stovyklauti, kopti į kalnus, žaisti golfą, bėgioti ar tiesiog mėgautis grynu oru su draugais.

Product added to compare.