Šio prekinio ženklo istorija – jau daugiau nei šimtmečio senumo. Iš tėvo išmokęs batsiuvystės amato, Lorenz Wagner paveldėjo dirbtuves, kuriose 1923 metais gimė pirmieji šio vyruko kurti batai. Nuo pat pradžios Lorenz svajonė buvo orientuotis į kalnams skirtą avalynę. Kaip kitaip, kai gimsti ir augi Bavarijos regione, kalnų apsuptyje? Ir vyruko svajonė, palaistyta sunkiu darbu, išsipildė. Prie svajonės prisidėjo net trys šios šeimos kartos, kurios savaip statė ir puoselėjo LOWA („LOrenz WAgner“ – čia tik šiaip, pastebėjimas). 

Garsi LOWA žygeivių, kalnų mylėtojų pasaulyje jau kur kas daugiau nei porą dešimtmečių. Garsi savo patvarumu ir ilgaamžiškumu. Savo suteikiama apsauga. Technologijomis. Požiūriu į avalynę. Kokybe. O smagiausia, kad LOWA lieka ištikima šioms savo vertybėms. Didžioji dalis avalynės iki šiolei gaminama Europoje. Jie vieni iš tų, kuriems tvarumas reiškia ilgai tarnaujantį ir patogų produktą. Produktą, kurį jie patys remontuoja, persiuva, užlopo, padą pakeičia. Didžiuojamės.

Mūsų asortimente atrasite LOWA avalynę, kuri yra skirta žygiams ir kelionėms į kalnus. Vienareikšmiškai, stengsimės pristatyti ne tik klasika tapusius modelius, tokius, kaip RENEGADE, tačiau ir naujienas!

Product added to compare.