Vėl užslinkus šaltajam metų laikui reiktų susipažinti (o kai kam gal tik atnaujinti pažintį) su viena iš svarbiausių Columbia prekinio ženklo technologijų: Omni-Heat !

Na, šis kosmonautų aprangos inspiruotas patentas iš tiesų sukėlė savotišką perversmą ne tik Columbia prekinio ženklo žiemos kolekcijoje, tačiau ir bendrai, visame aktyviai veiklai bei laisvalaikiui skirtos aprangos ar avalynės pasaulyje. Dabar jau nebe taip keista matyti tą blizgų vidinį pamušalą, tiesa? Smagu, kad Columbia buvo ir išlieka novatoriškas ir į priekį vis skriejantis prekinis ženklas.

Kokie esminiai šios technologijos tikslai? Na, žinoma, svarbiausias – žavesys. Kiek dar žmonių gatvėje ar gamtoje iš vidaus švyti sidabru ar auksu? Na, o šalia to švytėjimo yra ir keletas praktinių sumetimų:

  • Kūno generuojama šiluma lieka arčiau kūno. Taip, dėka išmintingai pamušalo audinyje įspaustų aliuminio „burbuliukų“ šiluma yra sulaikoma ilgiau ir efektyviau. Natūralus klausimas: ar nuo to nukenčia kvėpavimas? Atsakymas irgi natūralus – ne. Audinys yra pasirinktas toks, kuris generuojamą drėgmės perteklių kuo puikiausiai išgarina lauk. Kitaip tariant, kvėpuoja.

  • Geresnis šilumos-svorio santykis. Paprastas pavyzdys: įsivaizduokime, turime dvi vienodas MĖLYNAS striukes. Tik viena – su Omni-Heat, o kita „paprastutė“ su paprastu pamušalu. Koks tarp jų skirtumas? Ta striukė, su Omni-Heat, būdama identiško svorio, sugeneruos daugiau šilumos nešiotojui, palyginus su „paprastute“ striuke.

  •  Šios dvi savybės ypatingai aktualios tuo atveju, kai yra bent minimalus judėjimas. Žinoma, net nekalbant apie intensyvesnę veiklą, kuomet ši technologija atskleidžia visą savo potencialą. Taigi, produktas „išeina“ lengvesnis ir šiltesnis.

"Omni-Heat“ technologija naudojama įvairių gaminių pamušalui, na, pavyzdžiui: striukėse, kepurėse, pirštinėse, avalynėje, džemperiuose ir t.t.. Šį pamušalą sudarys dvi dalys: puikiai kvėpuojantis audinys, bei šilumą atspindintys aliuminio intarpai (išskyrus Omni Heat Black Dot technologiją).

Šią akimirką Omni-Heat technologijų šeimą sudaro 5 šios technologijos tipai. Taip, net 5 skirtingi! Omni-Heat Reflective, Omni-Heat 3D, Omni-Heat Black Dot, auksinė Omni-Heat Infinity bei visiškai nauja – Omni-Heat Helix. Kiekviena iš šių technologijų turi savą panaudojimą, savą idėją ir savą „šildymo“ raštą. Apie kiekvieną iš jų plačiau:

Omni-Heat Reflective

Omni-Heat 3D

Omni-Heat Black Dot

Omni-Heat Infinity

Omni-Heat Helix