TILLEY

Labai gaila, bet pagal šią užklausą nieko neradome.

Pabandykite ieškoti dar kartą

Įkvėptas gamtos,  todėl ir pats labai įkvepiantis, alsuojantis ikonišku stiliumi, kuris švenčia, kartu savo paprastu dizainu neužgožia įstabių Kanados peizažų grožio – toks šiandien yra „Tilley“ prekinis ženklas.

„Tilley“ nuolat stengiasi atliepti savo pagrindines vertybes, kurios skatina norą gyventi įdomesnį gyvenimą už namų durų, kai nusprendžiate leistis į nuotykius – kad ir kur jie bebūtų: prie vandens telkinių, miškuose ar tyruose.

• Autentiškas paveldas

Pradžia nuo visiško nulio suteikia šansą būtų daug atviresniems ir nesuvaržytiems: tokia yra ir paprasta legenda apie jūreivį, kuris plaukdamas Didžiaisiais Kanados ežerais pasigamino skrybėlę, kurios jam tuo metu reikėjo. Ši ir daugelis kitų istorijų įkvepia „Tilley“ kūrėjus – išdrįsti kurti, nesiekiant imituoti, o ieškant savasties. Tokia energija šį prekinį ženklą lydi iki šiol, todėl jis toks – vienintelis.

• Gili kanadietiška meilė gamtai

Net kai vaikštome po miestų gatves ir tekančias upes išmainome į automobilių srautus, gamtos grožis viduje išlieka kaip kompasas, detalėmis prasiskverbiantis ir į kasdienį gyvenimą – nuo drabužių iki namų prekių, ir istorijų, kuriomis dalinamės.

• Istorijos, kurias verta pasakoti ir išgirsti

„Tilley“ išdrįso sukurti tobulą skrybėlę, nieko nežinodami apie skrybėlių kūrimą. Tokia yra jų istorija. Yra daug puikių istorijų, kurios juos įkvepia ir kuriomis jie nori įkvėpti kitus.

• „Tilley“ kelias

Mūsų kraštuose sakoma: „ką darai, daryk gerai!“. Kanadiečiai pritaria, sakydami: priimkite iššūkius, drąsiai juos kurkite sau, nelaukdami, kol jie patys ateis. Ir džiaukitės – juk gyvenimas yra apie tai. Jau dešimtmečius būtent tai šį prekinį ženklą veda į priekį, nes tai – „Tilley“ kelias.

Product added to compare.